Соціальна відповідальність

ПАТ «Укргазвидобування» поділяє принципи Глобального договору ООН та обирає шлях сталого розвитку бізнесу, персоналу і суспільства.

Для вирішення комплексних задач ми використовуємо практику соціальних інвестицій у розвиток територій присутності, вибудовуємо партнерські стосунки з територіальними громадами.

Так, у 2016 році ми перерахували на розвиток інфраструктури територій присутності 44 млн грн, завдяки чому вдалося вирішити нагальні проблеми соціальної сфери. Це і ремонт та будівництво шляхів, і капітальні ремонти об’єктів інфраструктури, таких як школи, лікарні, будинки.

Реагуючи на виклики часу та запити суспільства, ми успішно реалізуємо соціально значущі проекти, направлені на розвиток екологічної культури.

Зокрема, у 2016 році пробурена нова свердловина та побудований водогін у с. Сенча (Лохвицький р-н, Полтавська обл.), що дозволили забезпечити мешканців стабільним водопостачанням та якісною питною водою.

Принципи корпоративної соціальної відповідальності, інтегровані у внутрішні системи управління, забезпечують гідні та безпечні умови для професійної реалізації персоналу, підтримку ветеранів праці, доступ до якісних медичних послуг.

У своєму складі ПАТ «Укргазвидобування» має декілька оздоровчих закладів, серед яких і учбово-оздоровчий комплекс «Червона рута», де здійснюються різноманітні навчальні та оздоровчі програми, проводяться бізнес-семінари та конференції.