Укргазвидобування за 6 місяців збільшило видобуток газу на 171 млн куб. м

6.07.17

123Це більш ніж удвічі перевищує обсяг нарощування видобутку за весь 2016 рік

ПАТ «Укргазвидобування» у січні-червні 2017 року видобуло 7 479 млн куб. м природного газу, що на 170,6 млн куб. м перевищує показники аналогічного періоду 2016 року.

У червні 2017 року обсяг видобутку природного газу становив 1 253,55 млн куб. м, що на 5,4% перевищує показник червня 2016 року.

«Стійке зростання динаміки видобутку власного газу, яке демонструє Укргазвидобування з початку року, свідчить, що, попри численні перешкоди, компанія не тільки виконує планові показники, а й докладає максимум зусиль задля реалізації Стратегії «20/20», − зазначив голова правління ПАТ «Укргазвидобування» Олег Прохоренко.

Порівняно з першим півріччям 2016 року, обсяги буріння за 6 місяців 2017 року збільшилися на 30%, − до 117 330 м.

Нагадаємо, що необхідними передумовами для реалізації Програми «20/20» є вдосконалення законодавства, що регулює земельні питання, запровадження прозорих процедур надання та подовження ліцензій, передбачуваний режим оподаткування, а також ліквідація політичного втручання у роботу підприємств нафтогазового комплексу.

Так, за останні два роки ПАТ «Укргазвидобування» не отримало жодного погодження спецдозволів на користування надрами від Полтавської облради. Сьогодні Полтавська область є одним з ключових газовидобувних регіонів України.

20 грудня 2016 року Верховна Рада ухвалила Закон № 3038 «Про децентралізацію ренти від видобутку газу», що дасть змогу з 2018 року спрямувати 5% від рентних платежів на потреби місцевих громад.

Таким чином, за підрахунками експертів Укргазвидобування, розробка газових родовищ за дозволами, які наразі заблоковані Полтавською облрадою, дозволила б додатково отримати до місцевого бюджету такі суми: у 2018 році – близько 100 млн грн, у 2019 році – близько 300 млн грн, у 2020 році – понад 600 млн грн. Але сьогодні Полтавщина просто втрачає кошти, які могли б суттєво покращити ситуацію у соціальній сфері та інфраструктурі області.

Набрали чинності нові правила розробки нафтогазових родовищ України

3.07.17

pravila

Набрали чинності нові правила розробки нафтогазових родовищ України, які замінять застаріли радянські документи 70-80-х років.

Нову редакцію, затверджену наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 15.03.2017 р. № 118, опубліковано в «Офіційному віснику України», № 51 від 30.06.2017 р.

Єдині правила розробки нафтових і газових родовищ враховують сучасні реалії нафтогазовидобувної галузі України та містять загальні норми та вимоги щодо користування нафтогазоносними надрами. Ними також встановлено етапи розробки відкритих родовищ вуглеводнів, їхню класифікацію як за обсягом ресурсної бази, так і за видами корисних копалин.

Правила регулюють усі стадії проектування, розбурювання, розробки, вивчення, дорозвідки, облаштування газових, газоконденсатних та нафтових родовищ, видобування вуглеводнів, облік продукції; визначають особливості контролю розробки родовищ, ведення документації під час розробки родовищ, основні положення охорони праці та безпеки під час виконання усіх видів робіт.

Правила регулюють поділ свердловин на категорії як за проектним призначенням, так і за їхніми функціями у процесі розробки родовищ вуглеводнів, встановлюють вимоги щодо випробовування та експлуатації свердловин на усіх стадіях освоєння родовищ.

Документ окреслює весь процес вибору місць розташування, проектування, буріння, випробовування, дослідження, облаштування та експлуатації свердловин.

Уперше згідно з новими Правилами урегульовано процес розробки родовищ, пов’язаних з нетрадиційними скупченнями вуглеводнів, а також родовищ, розташованих на шельфах Чорного та Азовського морів.

На Форумі Карпатських держав презентували кроки України до енергетичної незалежності

27.06.17

01Україну, як державу, що вже сьогодні є серед лідерів із запасів газу у Європі, активно нарощує його видобуток і має амбітні плани щодо того, аби перейти на 100% споживання власних вуглеводнів до 2020 року, презентував на Форумі місцевого розвитку Олександр Сендега, директор газопромислового управління «Львівгазвидобування».

“Форум, де на одній із 10 дискусійних панелей обговорювали питання енергоефективності, є інструментом для вивчення, розробки та реального вирішення проблем регіону через впровадження макрорегіональної стратегії ЄС для Карпат”, – розповідає Олександр Сендега. – “Особисті контакти, що налагоджуються на подібних заходах, є важливими для розвитку ділових стосунків поміж фахівцями, урядовцями та політиками різних держав задля ефективного вирішення спільних проблем”, – підсумовує він.

Форум уже вдруге об’єднує 8 Карпатських держав. Він збирає понад 400 учасників, які обговорюють спільні кроки зі стратегічного планування розвитку Карпат, питання міжнародної співпраці у сфері охорони навколишнього середовища, підвищення доступності до регіону, збереження історико-культурної спадщини, а також співпраці самоврядних органів Карпатського регіону у рамках програм Європейського союзу.

02

Представники Польщі, що започаткували перед Єврокомісією розробку та впровадження макрорегіональної стратегії ЄС для Карпат, висловили окрему подяку Укргазвидобуванню за ґрунтовне висвітлення позиції підприємства у забезпечені енергетичної незалежності України.

03

Нагадаємо, що ПАТ «Укргазвидобування» є одним із співорганізаторів цієї міжнародної дискусійної платформи.

ПАТ «Укргазвидобування» проводить відкритий конкурс комерційних пропозицій

26.06.17

Поточна пропозиція

ПАТ «Укргазвидобування» проводить відкритий конкурс комерційних пропозицій із закупівлі широкої фракції легких вуглеводнів, для переробки

на ТЦСК Базилівщина, у кількості до 2 000,000 т,

період поставки 07.2017 по 08.2017

початок: 26.06.2017 9:00 (за київським часом)

кінець: 30.06.2017 14:00 (за київським часом)

Заявки приймаються на електронну адресу purchasetender@ugv.com.ua

Current offer

PJSC Ukrgazvydobuvannya invites you to participate in the purchase tender of the wide light hydrocarbon fraction in an amount up to 2 000,000 tones for processing at CSPP Bazylivshchyna,

Delivery period of 07.2017 to 08.2017

starts: 26.06.2017 9:00 AM (Kyiv time)

ends: 30.06.2017 2:00 PM (Kyiv time)

Details and conditions for participation, contract sample.

Offers please send to purchasetender@ugv.com.ua

САРС «ЛІКВО» провело протипожежні об’єктові тренування

22.06.17

06Умовну пожежу було ліквідовано у найкоротші терміни з дотриманням вимог безпеки. За легендою після вжиття першочергових заходів з евакуації персоналу філії, треба було загасити умовне загорання меблів та електроапаратури у кабінеті бухгалтерії, ліквідувати пожежу у приміщенні гаражу, де на той час находилися службові автомобілі, та надати першу медичну допомогу зварювальнику, який отримав опіки та втратив свідомість внаслідок вибуху балону з пропаном.

– Завдяки тренуванням ми перевірили, наскільки наші фахівці і персонал в цілому готові до подібних надзвичайних ситуацій. Загалом члени добровольчої пожежної дружини та персонал філії діяли вірно, евакуація пройшла злагоджено, швидко і без паніки, – підсумував начальник філії Андрій Місіньов.

Володимир Кістіон: встановлення єдиної ціни на газ дозволило «Укргазвидобуванню» отримати додаткові кошти

21.06.17

0123654789З інтерв’ю Володимира Кістіона виданню УНІАН: “Встановлення єдиної ціни на газ дозволило «Укргазвидобуванню» отримати додаткові кошти на ремонт і введення в експлуатацію нових свердловин, розвідувальне буріння, модернізацію інфраструктури.

І остання статистика «Укргазвидобування» виправдовує такий крок уряду: у травні 2017 року компанія видобула 1 289 млн. куб. м природного газу, що на 5% перевищує показники травня 2016 року. Обсяги буріння за січень-травень 2017-го компанія збільшила майже на 30%, якщо порівнювати з минулим роком”.

Детальніше читайте інтерв’ю Володимира Кістіона на УНІАН

Укргазвидобування звертається до керівництва країни через арешт рахунків компанії

21.06.17

1111ПАТ «Укргазвидобування» звертається до Президента України, Кабінету міністрів та Верховної Ради з проханням звернути увагу на ситуацію, що склалася у зв’язку з арештом усіх рахунків Товариства та шкодить виробничій діяльності найбільшого газовидобувного підприємства України.

Попри відсутність законних підстав рахунки ПАТ «Укргазвидобування» вже 20 днів залишаються заблокованими через спробу ТОВ «Арабський енергетичний альянс» заволодіти коштами компанії у розмірі 231,6 млн грн.

Під загрозою зриву виплата заробітної плати 20-тисячному колективу компанії, сплата податків, підготовка до осінньо-зимового опалювального сезону та виконання Програми «20/20» з видобутку природного газу. 

Нагадаємо, що 31 травня 2017 року ПАТ «Укргазвидобування» стало відомо, що відділом примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції було видано постанову від 30 травня 2017 року щодо арешту коштів ПАТ «Укргазвидобування». Постанову ухвалено на підставі наказу Господарського суду м. Києва від 24.05.2017 р.

Як наслідок, станом на сьогодні рахунки Товариства арештовано.

ПАТ «Укргазвидобування» здивовано миттєвою реакцією виконавчої служби на зазначений судовий наказ, що був виданий на підставі ухвали Господарського суду м. Києва від 24.05.2017 р., яка, до речі, оскаржена у визначений законодавством строк у Київському апеляційному господарському суді.

Звертаємо особливу увагу, що Укргазвидобування  негайно подало до державної виконавчої служби ухвалу Київського апеляційного господарського суду щодо прийняття апеляційної скарги. За законом виконавець повинен повернути виконавчий документ до суду, який його видав, після того, як апеляційну скаргу буде прийнято до розгляду. Тобто зняти усі арешти і закінчити виконавче впровадження. Крім цього, виконавець не має права здійснювати будь-які дії відносно стягнення зазначеної суми. Проте станом на сьогодні кошти на рахунках Товариства арештовані, що блокує його роботу.

Товариство закликає усі сторони дотримуватися чинного законодавства та вимагає зняти арешт з його рахунків.

В Укргазвидобуванні проведено перші масштабні зустрічі керівництва з працівниками філій

13.06.17

111

Близько 2 тис. працівників ПАТ «Укргазвидобування» взяли участь у зустрічах із керівництвом Товариства. Це перші заходи подібного масштабу за новітню історію компанії.

Кожен дев’ятий працівник УГВ отримав змогу відверто поспілкуватися та поставити запитання Голові Правління Олегу Прохоренку, директору з управління персоналом Маргариті Коротковій, головному інженеру Олексію Нестеренку, директору з комерційних питань Сергію Федоренку та начальнику департаменту буріння Михайлу Падучаку.

Крім цього, у зустрічах з колективами полтавських підрозділів Укргазвидобування взяв участь голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв, який розкрив декілька ключових моментів роботи НАКу та УГВ:

– Я вважаю, що у рамках Групи саме Укргазвидобування здійснило найбільший прорив у частині усунення корупції. Наша головна мета – з вашою допомогою, спираючись на новітні технології та прозорі підходи до роботи, забезпечити своєчасне виконання завдань з реалізації стратегії енергонезалежності України.

Під час зустрічей керівники розповіли про ключову роль Товариства у газовидобувній галузі України та надали вичерпну інформацію щодо поточного стану роботи, виробничих планів, надходження нової спецтехніки та обладнання, розвитку напрямку інтенсифікації видобутку, якісних змін у роботі з персоналом, навчання тощо.

– Сьогодні Укргазвидобування вперше за останні 25 років переживає потужну комплексну модернізацію виробництва, ми впроваджуємо нові технології, завдяки чому планується значно збільшити обсяг видобутку та досягти стратегічної мети – енергонезалежності України, – наголосив Олег Прохоренко. – Нашою програмою розвитку передбачається закупівля до 2020 року 30 нових бурових верстатів. Також, в порівнянні з минулим роком, ми цьогоріч удвічі збільшили фінансування сфери охорони праці та промислової безпеки. Більшість із зазначених коштів Товариство спрямувало на закупівлю сучасних засобів індивідуального захисту. І це тільки перші кроки на шляху перетворення застарілої компанії на нову надсучасну компанію, лідера газовидобутку в Україні.

У травні Укргазвидобування збільшило видобуток газу на 5%

13.06.17

0123654789ПАТ «Укргазвидобування», найбільша газовидобувна компанія України, у  травні 2017 року видобула 1 289 млн куб. м природного газу, що на 5% перевищує показники травня 2016 року.

Від початку року обсяг видобутку природного газу становив 6 225 млн куб. м, що на 2% перевищує показник минулого року.

За січень-травень 2017 року ПАТ «Укргазвидобування» збільшило обсяги буріння,  порівняно з аналогічним періодом 2016 року на 28%, – до 96 016 м.

Нагадаємо, що необхідними передумовами для реалізації Програми «20/20» є вдосконалення законодавства, що регулює земельні питання, запровадження прозорих процедур надання та подовження ліцензій, передбачуваний режим оподаткування, а також ліквідація політичного втручання у роботу підприємств нафтогазового комплексу.

Довідково
20 грудня 2016 року Верховна Рада ухвалила Закон №3038 «Про децентралізацію ренти від видобутку газу», що дасть змогу з 2018 року спрямувати 5% від рентних платежів на потреби місцевих громад.

Таким чином, за підрахунками експертів Укргазвидобування, розробка газових родовищ за дозволами, які наразі заблоковані Полтавською облрадою, дозволила б додатково отримати до місцевого бюджету такі суми: у 2018 році – близько 100 млн грн, у 2019 році – близько 300 млн грн, у 2020 році – понад 600 млн грн. Але сьогодні Полтавщина просто втрачає кошти, які могли б суттєво покращити ситуацію у соціальній сфері та інфраструктурі області.

Наприкінці квітня 2017 року Полтавська облрада всьоме відмовила ПАТ «Укргазвидобування» у погодженні спецдозволів на користування надрами. За останні два роки найбільша в Україні газовидобувна компанія не отримала жодного погодження від полтавських депутатів.

Делегація Укргазвидобування візьме участь у провідній події в світовій енергетичній галузі – Global Petroleum Show-2017

9.06.17

01

13-15 червня делегація Укргазвидобування візьме участь у провідній події в світовій енергетичній галузі – Global Petroleum Show-2017.

Більше 50 тисяч професіоналів з 90 країн світу зберуться вже 49 раз в канадському місті Калгарі, щоб обговорити проблемні питання, майбутнє галузі  та зміцнити ділові відносини.

Oleg-UkraineГолова правління Укргазвидобування Олег Прохоренко в рамках цього масштабного заходу виступить 14 червня на престижному форумі енергетичних лідерів, на якому провідні галузеві експерти та керівники міжнародних нафтогазових компаній шукатимуть відповіді на глобальні виклики нової індустріальної епохи.

Також у рамках Global Petroleum Show, 14 червня, пройде Ukrainian Energy Day, який збере представників технологічних та фінансових гігантів Північної Америки та Канади.