ПАТ «Укргазвидобування» стала повноправним членом Європейської Бізнес Асоціації

6.06.16

IMG_4016

06 червня 2016 року лідер української газовидобувної галузі – ПАТ «Укргазвидобування» отримало членство в найбільш впливовому та найчисельнішому об’єднанні бізнесу в Україні – Європейській Бізнес Асоціації.

ЕВА працює в Україні з 1999 року та об’єднує більш ніж дев’ятсот компаній. На сьогодні це одна з наймасштабніших спільнот бізнесу, які працюють на українському ринку.

Членство в Асоціації надає УГВ такі переваги, як допомога у налагодженні партнерських відносин з урядом, встановлення ділових зв’язків з кращими міжнародними та українськими компаніями, можливість розвитку персоналу, участь у соціальних заходах та багато іншого.

Члени Асоціації компанії-лідери, які розділяють кращі європейські цінності ведення бізнесу, дотримуються політики нульової терпимості до корупції і націлені на вирішення найважливіших інвестиційних питань та покращення інвестиційного клімату України.

Як зазначив Голова Правління ПАТ «Укргазвидобування» Олег Прохоренко: «Ми раді приєднатись до такої потужної бізнес асоціації, як ЕВА. Готові брати активну участь в роботі комітетів, сподіваємось на плідну співпрацю в таких напрямках, як застосування кращих мжнародних практик управління, корпоративна соціальна відповідальність, розширення зв’язків з бізнес спільнотою, розширення кола міжнародних контактів. Ми розділяємо та підтримуємо цінності за якими працює ЕВА, а саме, чесну та прозору конкуренцію та дотримання верховенства закону.»