ПАТ «Укргазвидобування» приєднується до нового проекту ProZorro

3.03.17

Найбільша в Україні газодобувна компанія – ПАТ «Укргазвидобування» – приєднується до нового проекту ProZorro, за допомогою якого компанія зможе ефективно реалізовувати неліквідні активи.

Серед лотів, які компанія планує виставляти на продаж через нову електронну систему – матеріально-технічні засоби, що мають споживчу цінність, але не використовуються ПАТ «Укргазвидобування», а також  металобрухт, відпрацьовані мастильні матеріали, гума, відпрацьовані акумуляторні батареї.

«Ми перші долучилися до системи ProZorro і вже стали її шанувальниками. При цьому згідно з Закону «Про публічні закупівлі» ми не були зобов’язані проводити електронні тендери, але  почали користуватися системою добровільно через її ефективність. Саме тому ми підтримуємо як користувачі і нову електронну систему з продажу державного майна», – сказав Андрій Токар, директор з питань матеріально-технічного забезпечення ПАТ «Укргазвидобування».

Зі слів Андрія Токаря, Укргазвидобування вже найближчими тижнями буде готова оголосити перші лоти.

Новий проект за участі Фонду державного майна, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Transparency International Україна команда Prozorro представила 3 березня в УКМЦ.

В заході також взяли участь перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов, заступник голови Фонду державного майна України Андрій Гайдуцький, виконавчий директор Transparency International Україна Ярослав Юрчишин, керівник проектного офісу ProZorro.Продажі Олексій Соболев, радник голови правління ПАТ «Укргазвидобування» Андрій Хоменко.

Довідково: Укргазвидобування визнано лідером з економії 2016 року на Prozorro. Компанія зекономила 1,1 млрд грн на 523 завершених процедурах з очікуваною вартістю 5,9 млрд грн. Таким чином економія УГВ склала майже 20%. На сьогодні підтверджена економія становить вже 1,44 млрд грн.

20170303_093014

 

ПАТ «Укргазвидобування» стала повноправним членом Європейської Бізнес Асоціації

6.06.16

IMG_4016

06 червня 2016 року лідер української газовидобувної галузі – ПАТ «Укргазвидобування» отримало членство в найбільш впливовому та найчисельнішому об’єднанні бізнесу в Україні – Європейській Бізнес Асоціації.

ЕВА працює в Україні з 1999 року та об’єднує більш ніж дев’ятсот компаній. На сьогодні це одна з наймасштабніших спільнот бізнесу, які працюють на українському ринку.

Членство в Асоціації надає УГВ такі переваги, як допомога у налагодженні партнерських відносин з урядом, встановлення ділових зв’язків з кращими міжнародними та українськими компаніями, можливість розвитку персоналу, участь у соціальних заходах та багато іншого.

Члени Асоціації компанії-лідери, які розділяють кращі європейські цінності ведення бізнесу, дотримуються політики нульової терпимості до корупції і націлені на вирішення найважливіших інвестиційних питань та покращення інвестиційного клімату України.

Як зазначив Голова Правління ПАТ «Укргазвидобування» Олег Прохоренко: «Ми раді приєднатись до такої потужної бізнес асоціації, як ЕВА. Готові брати активну участь в роботі комітетів, сподіваємось на плідну співпрацю в таких напрямках, як застосування кращих мжнародних практик управління, корпоративна соціальна відповідальність, розширення зв’язків з бізнес спільнотою, розширення кола міжнародних контактів. Ми розділяємо та підтримуємо цінності за якими працює ЕВА, а саме, чесну та прозору конкуренцію та дотримання верховенства закону.»

130 млн. грн. зекономило ПАТ «Укргазвидобування» на закупівлі метанолу за 8 місяців

7.04.16

130 млн. грн. «Укргазвидобування» вдалося зекономити за 8 місяців роботи (з серпня 2015 року по квітень 2016 року) на закупівлі тільки одного з великого переліку необхідних для газовидобування інгредієнтів – метанолу.

До приходу нової команди, на протязі довгого періоду часу, трималася середньозважена ціна в 1460 дол. за тонну. Новій команді вдалося поступово знизити ціну до 900 дол. за тонну. Ця різниця в 560 дол. на тонні (зниження майже на 40%) дала значний економічний ефект.

Прозорість процедур закупівель, збільшення числа учасників тендерів, запровадження реальної конкуренції між постачальниками дозволило загалом заощадити 920 млн грн. тільки на закупівлях за час роботи нової управлінської команди.

Як зазначив Голова Правління ПАТ «Укргазвидобування» Олег Прохоренко: «Ресурси, які ми отримуємо від підвищення ефективності бізнес-процесів, від усунення корупційної складової в діяльності УГВ, ми спрямовуємо на інвестиції в зростання видобутку газу – заходи інтенсифікації, ремонту зношеного обладнання, впровадження нових технологій. Розвиток української газовидобувної галузі – основа нашої енергетичної безпеки».

 

 

Довідка:

Метанол – метиловий спирт з дуже широким спектром застосування. В газовидобувній галузі застосовується в процесі видобутку газу для попередження гідроутворення на свердловинах. Відсутність метанолу може привести до аварійних зупинок свердловин, що в свою чергу унеможливить виконання завдання з видобутку газу.