ПАТ «Укргазвидобування» приєднується до нового проекту ProZorro

3.03.17

Найбільша в Україні газодобувна компанія – ПАТ «Укргазвидобування» – приєднується до нового проекту ProZorro, за допомогою якого компанія зможе ефективно реалізовувати неліквідні активи.

Серед лотів, які компанія планує виставляти на продаж через нову електронну систему – матеріально-технічні засоби, що мають споживчу цінність, але не використовуються ПАТ «Укргазвидобування», а також  металобрухт, відпрацьовані мастильні матеріали, гума, відпрацьовані акумуляторні батареї.

«Ми перші долучилися до системи ProZorro і вже стали її шанувальниками. При цьому згідно з Закону «Про публічні закупівлі» ми не були зобов’язані проводити електронні тендери, але  почали користуватися системою добровільно через її ефективність. Саме тому ми підтримуємо як користувачі і нову електронну систему з продажу державного майна», – сказав Андрій Токар, директор з питань матеріально-технічного забезпечення ПАТ «Укргазвидобування».

Зі слів Андрія Токаря, Укргазвидобування вже найближчими тижнями буде готова оголосити перші лоти.

Новий проект за участі Фонду державного майна, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Transparency International Україна команда Prozorro представила 3 березня в УКМЦ.

В заході також взяли участь перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов, заступник голови Фонду державного майна України Андрій Гайдуцький, виконавчий директор Transparency International Україна Ярослав Юрчишин, керівник проектного офісу ProZorro.Продажі Олексій Соболев, радник голови правління ПАТ «Укргазвидобування» Андрій Хоменко.

Довідково: Укргазвидобування визнано лідером з економії 2016 року на Prozorro. Компанія зекономила 1,1 млрд грн на 523 завершених процедурах з очікуваною вартістю 5,9 млрд грн. Таким чином економія УГВ склала майже 20%. На сьогодні підтверджена економія становить вже 1,44 млрд грн.

20170303_093014