“Укргазвидобування” прийняло першу групу бійців АТО на реабілітацію

2.03.15

ПАТ “Укргазвидобування” прийняло першу групу бійців АТО на реабілітацію й оздоровлення у санаторному комплексі “Едельвейс” навчально-оздоровчого комплексу “Червона рута”. В «Едельвейсі» бійці пройдуть медичне обстеження з подальшим лікуванням.

Як зазначив головний лікар санаторію В’ячеслав Стиблина, з пацієнтами працюватимуть лікарі різних профілів. Курс реабілітації триватиме 21 день. Уже проведено первинний огляд пацієнтів, дано оцінку їхньому загальному медичному стану, визначено для кожного індивідуальний комплекс лікування і реабілітації.

«Це не жест доброї волі, це навіть не стільки доброчинність – для всіх нас, хто забезпечує перебування наших солдат тут, в санаторії, це – внутрішня потреба віддати частину себе, свого вміння, доброти і співчуття тим, хто сьогодні боронить нашу Україну від агресора, потреба долучитися до перемоги, аби ця війна швидше закінчилася і перестала забирати життя молодих людей, українців, найкращих з-поміж нас», – зазначає головний лікар.

Декілька історій з життя бійців, які прибули на реабілітацію.

Солдат Володимир Креуш потрапив в зону АТО ще в першу хвилю мобілізації, воював два з половиною місяці поблизу селища Щастя, був поранений, лікувався у шпиталі, потребує тривалої реабілітації. Сергій Гуцу – “кіборг” з Донецького аеропорту. Воював два місяці. Ніби побував у пеклі і повернувся назад. Петро Жук – свій бойовий шлях почав під російським кордоном у так званому Зваринському котлі.

За словами Голови правління ПАТ “Укргазвидобування” Сергія Костюка, компанія і надалі прийматиме бійців у своїх оздоровчих комплексах та всіляко сприятиме реабілітації та оздоровленню.

“Сьогодні обов’язок кожного, хто має можливість допомогти хлопцям, повернутися до мирного життя, провести реабілітацію чи забезпечити безоплатне лікування – допомогти без вагань. Тисячі бійців потребуюють допомоги”,- зазначив Сергій Костюк.

Самі ж бійці кажуть, що війна повністю змінила їхнє уявлення про життя. “Там, на війні, змінюються цінності, почуття патріотизму та підтримки стають більш підкресленими. І воюєш не за конкретного політика, а за бійця, що в десяти кроках попереду тебе прикриває”.