ПАТ «Укргазвидобування» удосконалює процедуру закупівель товарів робіт та послуг

10.09.15

Керівництвом  ПАТ «Укргазвидобування»  розроблено та впроваджено новий механізм кваліфікації та попередньої кваліфікації контрагентів при проведенні закупівель. Нововведення враховує міжнародну практику провідних компаній нафтогазової галузі.

 

В процесі аналізу та реформування системи закупівель Компанії було виявлено, що при проведенні закупівель, не приділяється достатньої уваги питанню кваліфікації та попередньої кваліфікації контрагентів, а в більшості випадків даний процес взагалі має формальний або заангажований характер.

Основною складовою закупівельних стратегій є чіткі, зрозумілі та однакові для всіх критерії.

Відтепер ми надаємо преференції виробникам, переходимо від перевірки «наявності всіх папірців» до технічного аудиту учасників конкурсів, формуємо базу даних контрагентів та посилюємо конкуренцію.

Також, слід зауважити, що кваліфікація та попередня кваліфікація не є інструментом  для виключення претендентів з конкурсного відбору.

Як зазначив Голова Правління ПАТ «Укргазвидобування»  Олег Прохоренко: «Ці зміни направлені не тільки на зниження ризиків, пов’язаних із невиконанням контрагентами зобов’язань перед Компанією. Завдяки новому механізму ми сподіваємося сформувати коло потенційних та надійних партнерів, максимально залучити до наших закупівель виробників, з якими ми будуємо прозорі правила роботи. Кінцева мета цих та інших фундаментальних реформ в ПАТ «Укргазвидобування»  – найбільш ефективне використання ресурсів Компанії».