Відтепер на АЗС «Укргазвидобування» – тільки Євро 5

8.02.17

На АЗС «Укргазвидобування» відтепер буде реалізуватися пальне виключно стандарту Євро 5. Таке рішення було прийняте в рамках реалізації комплексної програми щодо забезпечення та контролю якості продукції, яку реалізовує ПАТ «Укргазвидобування».

Станом на початок 2017 року АЗС «Укргазвидобування» реалізовується А-95 та дизельне пальне виключно стандарту Євро 5, а А-92 – стандарту Євро 4. Враховуючи тенденції ринку та йдучи назустріч побажанням споживачів, розпочато перехід на реалізацію у власній роздрібній мережі усього асортименту пального тільки стандарту Євро 5.

«А-92 стандарту Євро 5 виробництва Шебелинського ВПГКН буде доступним і у великому гурті, – зазначає Сергій Федоренко, директор з комерційних питань ПАТ «Укргазвидобування». – Автопартії цього пального будуть запропоновані до продажу на найближчих електронних торгах, що відбудуться 9.02.2017 року на ТБ «Українська енергетична біржа».

Тож в українських водіїв з’являється все більше можливостей заправляти своє авто якісним пальним вітчизняного виробництва.

ДЛЯ ДОВІДКИ:

У 2016 році ПАТ «Укргазвидобування» завершило низку проектів з модернізації переробних активів та перейшло на випуск продукції виключно стандартів Євро 4 та Євро 5.

ПАТ «Укргазвидобування» володіє мережею із 18 АЗС у Харківській області. Найближчим часом планується якісний та кількісний розвиок власної роздрібної мережі, в тому числі ребрендинг.