Укргазвидобування звертається до керівництва країни через арешт рахунків компанії

21.06.17

1111ПАТ «Укргазвидобування» звертається до Президента України, Кабінету міністрів та Верховної Ради з проханням звернути увагу на ситуацію, що склалася у зв’язку з арештом усіх рахунків Товариства та шкодить виробничій діяльності найбільшого газовидобувного підприємства України.

Попри відсутність законних підстав рахунки ПАТ «Укргазвидобування» вже 20 днів залишаються заблокованими через спробу ТОВ «Арабський енергетичний альянс» заволодіти коштами компанії у розмірі 231,6 млн грн.

Під загрозою зриву виплата заробітної плати 20-тисячному колективу компанії, сплата податків, підготовка до осінньо-зимового опалювального сезону та виконання Програми «20/20» з видобутку природного газу. 

Нагадаємо, що 31 травня 2017 року ПАТ «Укргазвидобування» стало відомо, що відділом примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції було видано постанову від 30 травня 2017 року щодо арешту коштів ПАТ «Укргазвидобування». Постанову ухвалено на підставі наказу Господарського суду м. Києва від 24.05.2017 р.

Як наслідок, станом на сьогодні рахунки Товариства арештовано.

ПАТ «Укргазвидобування» здивовано миттєвою реакцією виконавчої служби на зазначений судовий наказ, що був виданий на підставі ухвали Господарського суду м. Києва від 24.05.2017 р., яка, до речі, оскаржена у визначений законодавством строк у Київському апеляційному господарському суді.

Звертаємо особливу увагу, що Укргазвидобування  негайно подало до державної виконавчої служби ухвалу Київського апеляційного господарського суду щодо прийняття апеляційної скарги. За законом виконавець повинен повернути виконавчий документ до суду, який його видав, після того, як апеляційну скаргу буде прийнято до розгляду. Тобто зняти усі арешти і закінчити виконавче впровадження. Крім цього, виконавець не має права здійснювати будь-які дії відносно стягнення зазначеної суми. Проте станом на сьогодні кошти на рахунках Товариства арештовані, що блокує його роботу.

Товариство закликає усі сторони дотримуватися чинного законодавства та вимагає зняти арешт з його рахунків.